30 Mayıs 2023

gizala daily

Teknoloji • Sanat • Eğlence

Animal Crossing: New Horizons Direct Etkinliği 15 Ekim 2021’de Gerçekleşiyor!

Animal Crossing: New Horizons Direct etkinliği, tıpkı Nintendo Direct etkinliği gibi oyuna gelecek yeni güncellemelerin paylaşılacağı bir etkinliktir. 15 Ekim 2021’de (Bugün) gerçekleşecek Animal Crossing Direct, oyunun yaklaşan içerik listesi hakkında bize bilgi verecek ve büyük olasılıkla sezonluk etkinliklerle ilgili bazı ayrıntıları içerecek. Bu, diğer bölümlerde gördüğümüz klasik bir yapının dönüşü hakkında daha fazla bilgi içeriyor. Bunun yanı sıra başka birçok sürpriz de bizi bekliyor. Sunum, Nintendo Direct etkinliğinin gerçekleştiği sürenin yarısı kadar olacak ve birkaç farklı kanaldan izelenebilecek.

Animal Crossing Direct’i Nintendo’nun YouTube ve Twitch de dahil olmak üzere resmi sosyal medya platformlarından izleyebilirsiniz. YouTube sürümü için bir video sayfası zaten yayınlandı ve 15 Ekim’de Türkiye saati ile 17:00’de canlı yayın başlayacak. Canlı yayını izleyemeyenler ise arşivlenecek olan yayını yine aynı YouTube kanalı üzerinden izleyebilecekler.

Yapılan yenilikler arasında The Roost kafesinin diğer Animal Crossing oyunlarında göründükten sonra geri döneceğini ve Müzenin bir genişletmesi olarak yer alacağını biliyoruz. Yılbaşı gibi özel günlerin hızla yaklaşmasıyla birlikte mevsimsel olaylarla ilgili haberler de duyacağız gibi görünüyor.

Pandeminin insanları evde kalmaya zorlamasıyla Animal Crossing: New Horizons Nintendo Switch’in en başarılı oyunu oldu. Üstelik Mario Kart 8’i bile geride bırakarak. Bakalım çok sevilen bu simülasyon oyununda daha ne gibi yenilikler göreceğiz.