30 Mayıs 2023

gizala daily

Teknoloji • Sanat • Eğlence

Animal Crossing: New Horizons Direct Etkinliği Gerçekleşti!

Animal Crossing: New Horizons Direct etkinliği 15 Ekim 2021 gerçekleşti. Yapılan canlı yayında oyuna dair yapılan birçok yenilik paylaşılırken Nintendo Switch Online + Genişletme Paketinin de fiyatı açıklandı.

 

Ufkunuzu genişletmeye hazır olun! Dün yapılan yeni Animal Crossing: New Horizons Direct sunumunda, ada yaşamınızı zenginleştirecek çok çeşitli yeni eklemeler ve seçenekler tanıtıldı. Animal Crossing: Nintendo Switch sistem ailesi için New Horizons oyununa yönelik bu özelliklerden bazıları, 5 Kasım’da mevcut olan ücretsiz bir güncelleme ile sunulacak. Bu ücretsiz özellikler, Brewster gibi Animal Crossing serisinden karakterleri içerir. Müzenin ikinci katında bir kafe açılacak ve deniz gecekondu şarkısını söyleyen Kapp’n, teknesiyle sizi farklı adalara götürecek. Katrina’nın fal dükkanı da dahil olmak üzere Harv Adası’ndaki plazada yeni açılan dükkanlar, sebze pişirme ve yetiştirmeye giriş, ve bir dizi başka özelleştirme ve özellik sizi bekliyor.

Animal Crossing: New Horizons’a Yeni Güncelleme

Dolu dolu bir premium DLC genişletmesi, oyunun son büyük içerik güncellemesine katılıyor. Oyuna gelecek o kadar çok yenilik var ki Nintendo’nun neden Animal Crossing: New Horizons’a 20 dakikalık özel bir Direct etkinliği yapacak kadar sevdiğini açıklıyor. Özellikle 5 Kasım’da hem ücretsiz hem de premium olarak gelecek birçok güncelleme söz konusu.

Uzun zamandır favori olan birkaç karakter New Horizons’ın ilk çıkışını yapacaklar. Oyuncular kişiselleştirme ve dekorasyon eşyası alacaklar. Ayrıca ücretli DLC genişlemesi Happy Home Paradise ile yeni tatilcilerin hayallerindeki evleri planlamak için çalışacaklar. Sunumda ayrıca Eylül sonunda duyurulan Nintendo Switch Online + Expansion Pack’in de fiyatı açıklandı.

Cennet Gibi Bir Tatil Organize Edin

New Horizons’un ilk premium DLC genişlemesi olan Happy Home Paradise, oyuncuları adanın Paradise Planning geliştirme şirketi için rüya gibi kaçamaklar inşa eden mimarlar ve iç mimarlar olarak çalışmaya yönlendiriyor. Oyuncular, NPC müşterileriyle görüşmeler yaparak, dekorasyon tercihlerini belirleyecek ve kendilerini tatmin etmek için bir ev inşa edecekler. Oyuncular yeni iç tasarım seçenekleri, yeni aydınlatmalar ve oluşturulan harika kat planları ile en gösterişli evi tasarlayacaklar.

NINTENDO SWITCH ONLINE + GENİŞLETME PAKETİ FİYATI AÇIKLANDI

Animal Crossing: New Horizons Happy Home Paradise haberlerine ek olarak, Nintendo’nun Eylül ayında açıkladığı Nintendo Switch Online + Genişletme Paketi’nin fiyatını da öğrendik. Paket, yıllık 49,99 USD veya bir aile planı için 79,99 USD olacak. Aboneler, üyelikleri ile Happy Home Paradise DLC’ye sahip olacaklar. Genişletme Paketi ayrıca birkaç Nintendo 64 ve Sega Genesis oyunu içerecek.

Pek Çok Arkadaşınızla Birlikte The Root da Geri Döndü

Bu pek sürpriz olmasa da Eylül’de yapılan Direct etkinliğinde, The Roost kafenin New Horizons müzesinde açılacağı konusuna çok ince değinildi. Hayranların favorisi güvercin barista ile birlikte oyuncular, şarkıcı Kapp’n ve falcı Katrina’nın dönüşünü görecek. Bunun yanı sıra bakın! Kuaför Harriet için bile iş bulmuşlar. Harv’ın hippi komün adasında saç yapıyor.

Birçok Yeni Özelleştirme ve Dekorasyon

Sürüm 2.0, Animal Crossing: New Horizons için son büyük içerik güncellemesi. Yeni öğeler; dokuz yeni çit, köprüler ve eğimlerde bir artış da dahil olmak üzere hem iç hem de dış mekanı süsleyecek. İçerideyse oyuncular vurgulu duvarlar koyabilecekler. Yeni seçeneklere uyum sağlamak için depolama alanının da genişleyeceği unutulmamalıdır.

Gyroid Toplama Geri Döndü

Brewster’ın dönüşü; The Roost, 2008’deki Animal Crossing: City Folk’tan bu yana bir Gyroid ekranına ev sahipliği yapmamış olsa bile, doğal olarak Gyroid koleksiyonunun geri dönüşü anlamına geliyor. Gyroidler müzik çalabilir ve ev dekoruna uyacak şekilde özelleştirilebilir. Ayrıca daha fazla Gyroid oluşturmak için ekilebilir ve büyütülebilirler.

Yeni Yemekler Pişirin

Oyuncular, Yerleşik Hizmetler binasının önüne bir müzik seti yerleştirerek ve oyunlar oynayarak toplu yoga egzersizlerine liderlik edebilecekler. Bu, oyuncuların egzersizlere katılmak için Joy-Con’larını kullanabilecekleri ve ileri geri hareket ettirebilecekleri anlamına gelir. Karbonhidrat ağırlıklı beslenme taraftarıysanız, Şef Olun! Nook Miles ile satın alınabilen Tarifleri Kendin Yap öğesi, pişirmek ve yemek için bir dizi unlu mamul ve diğer lezzetli ikramların kapılarını açıyor.

Kurbağa Sandalye

Sahip olunması gereken mobilya öğesinin Animal Crossing: New Horizons’a geri dönmesi 18 ay sürdü, ancak sonunda 5 Kasım’daki ücretsiz içerik güncellemesinin bir parçası olacak.