30 Mayıs 2023

gizala daily

Teknoloji • Sanat • Eğlence

Bayonetta 3 – Nintendo Switch

Cadı geri döndü! Bayonetta 3, 2022’de yalnızca Nintendo Switch’e geliyor!

Bayonetta’nın yeni görünümünü ve Bayonetta’nın iblisleri doğrudan kontrol etme yeteneği gibi yeni mekaniği ortaya çıkaran bu şık, aksiyon dolu devam oyununun oynanış görüntüleri için yukarıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Bayonetta 3’ün 2017’de ilk kez duyurulmasından bu yana dört yıldan fazla bir süre geçti ve o zamandan beri Bayonetta cephesinde işler oldukça sessiz olsa da, dün gerçekleşen Nintendo Direct, 2022’de Bayonetta 3 hakkında çok daha fazla şey duyacağımızı açıkça ortaya koyuyor.

Ayrıca fragmanda Bayonetta’dan eğlenceli bir espri de alıyoruz, “Görünüşe göre aşırı derecede geç kaldım.” Geç kaldığına katılmıyoruz, ama ancak bu pek de modaya uygun değil.

Modadan bahsetmişken Bayonetta, mor vurgulu muhteşem bir yeni kıyafet giyiyor. Ayrıca, oyun fragmanının açıklamasında kısa bir açıklama alan Demon Masquerade adlı yeni bir yeteneğe de sahip.

“Yeterince bekledin. Cadı. Geri. Döndü! Yeni görünümlü Bayonetta, kendine özgü Cadı Zamanı ile savaş düşmanlarına geri dönüyor! Bu sefer, yeni Demon Masquerade yeteneğini iblislerin gücünü kanalize etmek ve hayattan daha büyük eylemlere katılmak için kullanacak. #Bayonetta3 2022’de dans ediyor.”