30 Mayıs 2023

gizala daily

Teknoloji • Sanat • Eğlence

Pokemon Sword & Shield’a İki Yeni Karakter Geliyor: Dada Zarude & Shiny Celebi

Nintendo Switch için yayınlanan Pokemon Sword & Shield’ın ilk yayınlanma tarihinin üzerinden 2 yıl geçmesine rağmen hala oldukça sevilmeye devam ediyor. Çok fazla sosyal etkinlikle Pokemon ve Gigantimax formuyla birlikte oyuncular hepsini yakalama umuduyla oyunu oynamaya devam ediyor! Yeni bir bağlantı promosyonu olarak, The Pokemon Company iki özel Pokemon olan, Dada Zarude ve Shiny Celebi’yi Pokemon severlerin beğenisine sunuyor. Onları nasıl elde edeceğinizi gelin birlikte öğrenelim.

Dada Zarude & Shiny Celebi Pokemon Sword & Shield’da!

8 Ekim 2021’deki yeni Pokemon The Movie: Secrets of the Jungle filminin tanıtımı için The Pokemon Company, Sword and Shield’da iki özel Pokemon karakteri için birer kod veriyor.

Bu kodları almak için 25 Eylül 2021’den önce Pokemon Trainer Club bültenine kaydolmanız gerekiyor. Bültene buradan kaydolabilirsiniz.

Bu, The Pokemon Company’nin yaptığı son tanıtımdan Zarude’nin farklı bir versiyonu. Dada Zarude, yeni filmdeki ana karakterlerden biri olan Koko’nun pembe pelerinli bekçisi.

Bültene kaydolduktan sonra, oyunda kullanılabilecek iki kod size e-posta ile gönderilecek. Biri Dada Zarude için, diğeri Shiny Celebi için. Pokemon The Movie: Secrets of the Jungle filmini merak ediyorsanız, aşağıdaki resmi açıklamayı okuyabilirsiniz.

“Bu yeni animasyon macerasında, Efsanevi Pokémon Zarude’nin bir birliği Okoya Ormanı’nın derinliklerinde yaşıyor ve burada yabancıların kendi bölgelerine girmesini yasaklayan katı bir kural uyguluyorlar. Ormanın başka bir yerinde, birliği terk eden yalnız bir Zarude tarafından yetiştirilen, insan bir çocuk olan Koko yaşıyor. Koko, bir Zarude olduğundan asla şüphe duymadan büyümüştür, ancak bir gün Ash ve Pikachu ile tesadüf eseri karşılaşması, Koko’yu ilk insan arkadaşıyla tanıştırır. Koko gerçekten bir Pokémon mudur yoksa aslında bir insan mı? Tehlike ormanı tehdit ettiğinde, Pokémon ve insanlar arasındaki bağlar – ve ebeveyn ile çocuk arasındaki sevgi – teste tabi tutulacaktır.”