30 Mayıs 2023

gizala daily

Teknoloji • Sanat • Eğlence

Fortnite 7. Sezon Bitiş Etkinliği 12 Eylül’de!

Fortnite blogunda Fortnite Chapter 2 Season 7’nin bitiş etkinliği hakkında bilgiler paylaşıldı. Bitiş etkinliği Operation: Skyfire olarak adlandırılıyor ve 12 Eylül’de Türkiye saati ile 23:00’de gerçekleşmesi planlanıyor.

Bunun tek seferlik bir etkinlik olacağını unutmayın, bu yüzden kaçırmamak için başlangıç tarihini ve saatini takviminizde işaretlemeyi unutmayın!

Fortnite Season 7 Bitiş Etkinliği 12 Eylül’de!

Fortnite Chapter 2 Season 7’nin büyük bitiş etkinliği resmi olarak 12 Eylül’de 23:00’de(TSİ) gerçekleşiyor ve tek seferlik bir etkinlik olacak. Fortnite blogunda etkinlikten neler bekleyebileceğinize dair detaylar paylaşıldı.

”Operaiton: Skyfire -Fortnite’ın 2.Kısım 7.sezonunun bitiş etkinliği- 12 Eylül 16:00 (EST)’de gerçekleşiyor. Bir saldırı ekibine katılın ve IO’nun son mesajını işgalci Yabancılara iletmek için Ana Gemiye gizlice girin” diye açıklıyor blog yazısı.

“Operasyon: Sky Fire etkinlik oynatma listesi, oyuncuların göreve atlayıp görevdeki yerlerini ayırmaları için başlamadan 30 dakika önce hazır olacak. Erken giriş yaptığınızdan ve gitme zamanı için beklemede olduğunuzdan emin olun. Etkinliğe 16 arkadaştan oluşan eksiksiz bir lobi ile katılabilirsiniz, bu nedenle Slone’un gizli görevinin üstesinden gelmenize yardımcı olmak için tüm ekibi ve daha fazlasını bir araya getirin.”

Bu tek seferlik bir etkinlik olduğundan, Operation: Sky Fire tekrar oynanamayacak, bu yüzden bunu bizzat deneyimlemeyi umuyorsanız, 12 Eylül’de oynanabildiği süre boyunca katılmış olmanız gerekecek. Doğal olarak, final etkinliğine az bir zaman kala diğer tüm eksik görevleri tamamlamak isteyen Fortnite oyuncuları hemen oynamaya başlamalılar!

Fortnite blog gönderisinde bazı şeyleri kolaylaştırmak için “Ada sakinleri ve otomatlar mal ve hizmetlerinde büyük indirimler yaptı!” notu yer alıyor. Sezon 6’ya benzer şekilde, Sezon 7’de kazandığınız Barlar sizinle Sezon 8’e taşınmayacak, bu yüzden onları şimdi harcamak, boşa gitmesine izin vermekten daha iyi olacaktır!

Aynı şey Battle Stars ve Alien Artifacts için de geçerli. 7. Sezon Battle Pass’ın bir parçası olarak kendi Uzaylınızı kişiselleştirmek için henüz Alien Artifacts harcamadıysanız, bunu 12 Eylül’den önce yapmalısınız. Sezon 7 Battle Pass’in bir parçası olarak ödülleri açma ve toplama şekliniz olan Battle Stars için de aynı şey geçerli.

Şu an için, Battle Stars’ın Sezon 8’de geri dönüşü olup olmayacağı belli değil, ancak dönseler bile, 7. Sezonda  kazandıklarınız devam etmeyecek. Hala Superman Görevleri üzerinde çalışıyorsanız, bunların 7. Sezonun sonu olan 12 Eylül’den önce tamamlanması gerekecek.