30 Mayıs 2023

gizala daily

Teknoloji • Sanat • Eğlence

Gran Turismo 7 Araba Kültürünü Yeni Bir Video İle Kutluyor

Dün Sony Interactive Entertainment ve Polyphony Digital, yaklaşmakta olan yarış oyunu Gran Turismo 7’nin yeni bir videosunu yayınladı. Video, sinematik ve oynanış tarzının bir karışımını gösteriyor, ancak daha da önemlisi, yapımcı Kazunori Yamauchi’yi otomobil kültüründen bahsederken görüyoruz. Yamauchi-san oyunun çeşitli yönlerini sergiliyor ve bunların otomobil kültürüyle nasıl ilişkili olduğunu kısaca açıklıyor. Kültürü hangi yönüyle incelerseniz inceleyin, Gran Turismo 7’nin sizler için uygun bir yönü olduğu felsefesi üzerinde duruyor.

Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Gran Tourismo 7, yapılan Playstation Showcase etkinliğinde duyurulmuştu. Gran Tourismo 7, 4 Mart 2022’de PS4 ve PS5 için çıkacak. Oyunun tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

“GT7, kısmen son 150 yıllık otomotiv tarihine derinlemesine bir bakış sağlamak için geliştirildi ve üretim otomobillerinden konsept araçlara ve yarış makinelerine kadar her şeyi kapsıyor. 25 yıl önce piyasaya sürülen ilk Gran Turismo ile aynı değerleri, çok daha geniş kapsamlı bir şekilde, yalnızca zorlu GT hayranlarını memnun etmekle kalmayıp, aynı zamanda arabalar hakkında yeni şeyler öğrenmek isteyen yeni nesil oyuncuları cezbetmek amacıyla aktarmaya devam ediyor. Gran Turismo serisinin doruk noktası olarak, sistemleri ve genel içeriği gibi her alanda büyük iyileştirmeler yapıldı.”