30 Mayıs 2023

gizala daily

Teknoloji • Sanat • Eğlence

GTA Nintendo Switch’e Geliyor!

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition 11 Kasım 2021 tarihinde Nintendo Switch için yayınlanıyor!

Playstation ve XBox başta olmak üzere tüm platformlarda birçok hayranı olan Grand Theft Auto serisinin şimdi üç oyunluk birleşimi, sevenlerinin beğenisine sunuluyor. Rockstar Games’in çıkardığı, Grand Theft Auto: The Trilogy adını taşıyan bu üçlüde GTA III (2001), GTA Vice City (2002) ve GTA San Andreas (2004) oyunlarının güncellenmiş halleri bulunuyor. Eski GTA günlerini yaad etmek isteyen oyun severler, nostaljinin tadını Grand Theft Auto: The Trilogy ile çıkaracak.

Üç İkonik Şehir, Üç Efsane

GTA III, GTA Vice City ve GTA San Andreas; yeni jenerasyon için güncellendi. Şimdi daha parlak yeni aydınlatma da dahil olmak üzere kapsamlı geliştirmeler, çevresel yükseltmeler, yüksek çözünürlüklü dokular, artırılmış çizim mesafeleri, Grand Theft Auto V tarzı kontroller ve hedeflemenin yanı sıra çok daha fazla yenilik, bu sevilen dünyaları yepyeni ayrıntı seviyeleriyle hayata geçiriyor.

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition şunları içerir:

Grand Theft Auto III: Her şey Liberty City’de başlıyor. İstediğiniz her yere gidip insanları rahatsız etmek gibi devrim niteliğindeki bir özgürlükle Grand Theft Auto III, yeterince cesaretiniz varsa, yeraltı suç dünyasının merkezini parmaklarınızın ucuna getiriyor.

Grand Theft Auto: Vice City: 1980’lere hoş geldiniz. Büyük saçlar ve pastel takım elbiselerle dolu on yıldan beri, bir adamın suç piramidinin zirvesine yükselişinin hikayesi geliyor. Grand Theft Auto, Tommy Vercetti’nin aşırılık ve olasılıklarla dolu neon renklere hakim tropik bir kasabada ihanet ve intikam hikayesiyle geri dönüyor.

Grand Theft Auto: San Andreas: Beş yıl önce, Carl ‘CJ’ Johnson Los Santos, çete sorunları, uyuşturucu ve yolsuzlukla çalkalanan bir şehir olan San Andreas’ın puslu havasından kaçtı… Şimdi, 90’ların başı. CJ’nin ve eve gitmesi gerekiyor. Annesi öldürüldü, ailesi dağıldı ve çocukluk arkadaşları felakete doğru sürükleniyor. Mahalleye döndüğünde, birkaç polis onu cinayetle suçlayarak CJ’yi tüm San Andreas eyaletini dolaşmak, ailesini kurtarmak ve serinin her şeyi değiştiren bir sonraki tekrarında sokakların kontrolünü ele geçirmek için bir yolculuğa çıkmaya zorlar.