30 Mayıs 2023

gizala daily

Teknoloji • Sanat • Eğlence

Mario Party Superstars Çok Yakında!

29 Ekim 2021 tarihinde Avrupa’da satışa sunulan Mario oyun serisinin en yeni oyunu Mario Party Superstars çok yakında Türkiye’de satışa sunulacak!

Bu Klasikleşmiş Oyunda Bir Superstar Gibi Partileyin!

Nintendo 64 döneminden klasikleşmiş 5 efsane oyun ile birlikte 100 mini oyunla süperstar gibi partilemeye hazır olun! Şansın göz açıp kapayıncaya kadar değişebileceği eğlence dolu bir masa oyunu olan Mario Party modunda bir süperstar olmak için yola çıkın. Bu ve diğer tüm modlar çevrimiçi olarak oynanabilir*!

Kuralları ruh halinize ve hatta olasılıklara göre ayarlayabilirsiniz. Dönüş sayısını, ne tür mini oyunlar oynayacağınızı ve her oyuncunun kaç Yıldız ile başlayacağını seçin.

 

 

Zarları atın ve maceraya dahil olun. Yolunuza çıkan coin’leri toplayın ve giderken karşılaştığınız özel etkinlikleri başlatın.

Her round bir mini oyunla sonlanıyor. Bunun için yapabileceğiniz en iyi şey bolca coin toplamak.

Topladığınız coin’leri yeni itemler satın almak için veya Yıldız toplamak için kullanabilirsiniz. En çok Yıldız’ı toplayan ise oyunun galibi -Superstar- olur!

Eğlence, Nintendo 64 Mario Party oyunlarından beş klasik mekanda geçiyor!

 

 

Birbiriyle köprüyle bağlanmış iki adayı keşfe çıkın. Yıldızların hangi adada olduğuna dikkat etmeyi unutmayın.

 

 

Galaksiye giriş yapın, ancak kaçak uzay gemilerine ve Bowser ışınlarına dikkat edin.

 

 

 

 

 

 

Lezzetli mi lezzetli bir pasta yapın ve size lazım olacak çilekleri kendiniz yetiştirin.

 

 

 

Ağaçların arasında gezintiye çıkın ve işaretleri takip edin. Fakat kaybolmamaya dikkat edin!

 

 

 

 

 

Gözünüzü dört açın! Boos tarafından korunan bu ürkütücü mekanın gündüz ve gece arasındaki farkına tanıklık edeceksiniz.

 

 

 

 

100 Mini Oyun!

Mario Party serisinden 100 çılgın mini oyundan oluşan bir süperstar koleksiyonunda su bitkileri, yarış slot arabaları, makyaj ve daha fazlası mevcut!

Tüm mini oyunlar düğme kontrolleriyle oynanır, bu nedenle ister Joy-Con denetleyicisi ister Nintendo Switch Pro Controller kullanın ve hangi Nintendo Switch aile konsolunda oynuyor olursanız olun herkes bu partiye davetlidir.

 

 

Herkese açık, dört oyunculu mini oyunlarda zirveye çıkın, 2’ye 2 ve 1’e 3 mini oyunlarda rakibe karşı takım kurun veya Düello mini oyunlarında birebir yarışın. Ne yapacağınızı bilmiyor musunuz? Sorun değil! Her mini oyunu gerçekten oynamadan önce istediğiniz kadar pratik yapabilirsiniz.

Bu Eğlenceye Herkes Davetli!

Çevrimiçi*, aynı sistem** veya yerel kablosuz*** çok oyunculu mod ile partiyi istediğiniz zaman, istediğiniz yere getirin. Masa oyunu modunda arkadaşlarınızla yaptığınız maçlar her turdan sonra kaydedilir, bu nedenle ara vermekten ve şenliklere daha sonra devam etmekten çekinmeyin.

Tüm modlar çevrimiçi çok oyunculu oyuncuyu destekler, böylece birkaç mini oyun veya 30 turlu bir maraton maçı için arkadaşlarınızla birlikte katılabilirsiniz. Tek başınıza parti yapıyor olsanız bile, dünya çapındaki diğer parti canavarlarıyla rastgele eşleşebilirsiniz. Zafer, dünyanın neresinden gelirse gelsin tatlıdır (ve Yıldızları çalmak da aynı derecede tatmin edicidir)!

Yıldız toplamak için oyunda yarışırken diğer oyuncuları şımartmak veya rahatsız etmek için çıkartmalar kullanın.

Normal oyundan sıkıldınız ve bir ara vermeye mi ihtiyacınız var? O halde Mt. Minigames’e gidin ve yalnızca mini oyun modlarında oynayın!

Hangi mini oyunu oynamak istiyorsan oynayabilirsin.

2’ye 2 olan mini oyunlarda iki gruba ayrılın ve rakibinizle teke tek karşılaşın!

1’e 3 olan mini oyunlarda galibiyet serinizi koruyun. Tek başınıza veya takım olarak oynayabilirsiniz.

Spor oyunlarında eğlenin ve yapboz oyunlarında cesaretinizi test edin.

Galibiyet serinizi korumak için dünyanın her yerinden karşılaşacağınız oyuncularla çevrimiçi oyunlarda ‘tek kişilik online mod’da oynayabilirsiniz.

Toplayabildiğin kadar coin topla. En çok coin’i toplayan galip olur!

Toad’s Shop’ta çıkartmalar, müzik, tasarımlar ve daha fazlasını elde etmek için maceralarda ve Mt. Minigames’te toplanan paraları harcayın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*Çevrimiçi oyun sırasında internet bağlantısı gereklidir. Çevrimiçi hizmetleri kullanmak için bir Nintendo Hesabı oluşturmanız ve ilgili sözleşmeyi kabul etmeniz gerekir. Nintendo Hesabı Gizlilik Politikası geçerlidir. Bazı çevrimiçi hizmetler tüm ülkelerde kullanılamayabilir. Çevrimiçi oyun, ücretli çevrimiçi üyelik gerektirir. 

**Çok oyunculu, oyuncu başına bir uyumlu denetleyici gerektirir. Ek oyun kolları (ayrı satılır) gerekebilir.

***Yerel çok oyunculu oyun, oyuncu başına bir konsol ve yazılımın bir kopyasını gerektirir.