30 Mayıs 2023

gizala daily

Teknoloji • Sanat • Eğlence

Netflix The Witcher’ın 3. Sezonunu Onayladı

Netflix’in orijinal yapımlarından biri olan The Witcher henüz sadece ilk sezonu yayınlanmasına rağmen 3.sezon onayını aldı bile! The Witcher’ın başarısından emin görünen Netflix, 2.sezonu henüz yayınlamamışken 3.sezona onay verildiğini açıkladı. Netflix, Twitter’dan paylaştığı gönderide:

“Büyüyen Witcher evrenimize yazı tura atın! The Witcher 3. Sezonu, ikinci bir uzun metrajlı anime filmi ve The Witcher dünyasında geçen yeni bir Çocuk ve Aile serisini resmi olarak duyurabiliriz.”

diyor. Buna göre 3.sezonla birlikte bir de yan bölüm olacağını anlıyoruz.

Netflix, The Witcher evreninin başarılı olması için çok fazla zorluyor gibi. Aralık 2021’de yayınlanacak olan ikinci sezonla birlikte The Witcher’ın ana dizisi yayına devam ederken elimizde -elbette sevilen karakter olan- Vesemir’in etrafında dönen animasyon filmi The Witcher: Nightmare of the Wolf olacak. Ek olarak, dünyanın arkasındaki bazı bilgileri açıklamak için mevcut Witcher projelerinin herhangi birinden çok çok uzun bir süre öncesinde geçen The Witcher: Blood Origin adlı prequel mini dizisi var.

Şimdi The Witcher’ın 3.sezonu onaylandığına göre bu bizlere 2.sezonun nasıl biteceğini düşündürüyor. Netflix’in dizinin başarısından emin olmakla haklı bir karar mı vermiş bunu hep birlikte 17 Aralık’ta öğrenmiş olacağız.