30 Mayıs 2023

gizala daily

Teknoloji • Sanat • Eğlence

Nintendo Direct Etkinliği Gerçekleşti! 23.09.2021

Nintendo’nun belli aralıklarla düzenlediği ve yeni oyunları da dahil birçok duyuruyu paylaştığı Nintendo Direct etkinliği 23.09.2021 tarihinde canlı olarak gerçekleşti.

Canlı yayını izlemek için aşağıda videoyu inceleyebilirsiniz.

En son gerçekleşen Nintendo Direct sunumu, Splatoon 3, Bayonetta 3, Kirby and the Forgotten Land ve Monster Hunter Rise için devasa bir genişleme olan Monster Hunter Rise: Sunbreak dahil olmak üzere yaklaşan Nintendo Switch oyunlarıyla ilgili güncellemelerle doluydu.

Aynı zamanda etkinlikte Nintendo 64 ve Sega Mega Drive oyunlarının büyüyen kütüphanesine erişim sağlayacak yeni bir Nintendo Switch Online üyeliğini Ekim ayı sonuna doğru yayınlanacağı açıklandı.

Animal Crossing hayranları için Kasım ayında Animal Crossing: New Horizons’un son güncellemesiyle gelecek olan yeniliklere ve Ekim ayında gerçekleşecek olan Animal Crossing Direct etkinliğine dair bilgiler verildi.

Ayrıca Super Smash Bros. Ultimate yönetmeni Masahiro Sakurai’nin 5 Ekim’de özel bir video sunumunda oyunun son DLC savaşçısını ortaya çıkaracağı açıklandı. Bu Super Smash Bros. Ultimate ile ilgili son sunum olacak.