30 Mayıs 2023

gizala daily

Teknoloji • Sanat • Eğlence

Nintendo Switch için Splatoon 3 Tanıtıldı!

23.09.2021 tarihinde gerçekleşen Nintendo Direct etkinliğinde yepyeni birçok oyun tanıtıldı. Bunlardan biri de sevilen oyun serisi Splatoon’un en yeni çıkacak olan oyunu Splatoon 3.

En Yeni Splatoon Oyununda Splatlands’i Mürekkepleyin!

Savaşta ustalaşmış Inklings ve Octolings’in yaşadığı, kavurucu sıcağa sahip bir çöl olan Splatlands’a girin. Kaos şehri Splatsville, bu tozlu çorak arazinin adrenalinle dolu kalbidir.

Bu ıssız ortamda bile, Turf War* hüküm sürer ve görkemli Scorch Gorge gibi çevredeki vahşi doğada bulunan yeni aşamalarda savaşlar şiddetlenir.

Dinamik yeni hareketler, savaşçıların saldırılardan kaçınmasına ve daha fazla yer edinmesine yardımcı olurken, yeni yay şeklinde ve mürekkebi fırlatan bir silah ve Yengeç Tankı gibi yeni özel silahlar savaşçıları daha da üstün kılar.

Ajan 3’ün kontrolünü elinize alın ve Splatoon 3’ün hikaye modunda New Squidbeak Splatoon ile birlikte kötü Octarian ordusuna karşı savaşın. Alterna’nın, Fuzzy Ooze’un sırlarını ve modun teması olan “Memelilerin Dönüşü (Return of the Mammalians)” ile nasıl bağlantılı olduğunu keşfedin.

Splatoon 3’ün 2022’de Nintendo Switch için piyasaya sürülmesi planlanıyor! En son gelişmeler için takipte kalın!

  • Splatoon serisine yepyeni bir giriş.
  • Trendleri belirleyen sakinleri ile güneşten kavrulmuş yeni bir bölge olan Splatlands’ı keşfedin.
  • Inklings ve Octolings için yeni stiller deneyin
  • 4v4 Çim Savaşları* yeni aşamalar, yeni manevralar ve yeni silahlarla geri döndü.

*Çevrimiçi oyun sırasında internet bağlantısı gereklidir. Çevrimiçi hizmetleri kullanmak için bir Nintendo Hesabı oluşturmanız ve ilgili sözleşmeyi kabul etmeniz gerekir. Nintendo Hesabı Gizlilik Politikası geçerlidir. Bazı çevrimiçi hizmetler tüm ülkelerde kullanılamayabilir. Çevrimiçi oyun, ücretli çevrimiçi üyelik gerektirir.