30 Mayıs 2023

gizala daily

Teknoloji • Sanat • Eğlence

Nintendo Switch Joy-Con Grip Stand | İnceleme

Nintendo Switch oyun konsolu, ayrılabilen joy-conları sayesinde oyun severlere rahat ve kolay bir oyun deneyimi sunuyor. Bununla birlikte uyumlu birçok aksesuarı ile oyun deneyiminizi en üst seviyeye taşıyor. Bu yazımızda bu ürünlerden biri olan Nintendo Switch Joy-Con Comfort Grip Stand ‘ı inceleyeceğiz.

Nintendo Switch’in ayrılan kolları bir cihazda iki kişiyle oyun imkanı sunuyor. Fazla sayıda oyuncu için ayrıca joy-con kullanılabildiği gibi pro controller’lar da tercih ediliyor. Joy-con haricinde oyunlarda pro controller rahatlığı arayan ve fazla ücret ödemek istemeyen oyun severlerin imdadına Nintendo Switch Joy-Con Grip yetişiyor.

Cihazınıza ait joy-conların haricinde çok oyunculu oyunlar için fazladan joy-con alabilir veya oyunlarınızı maksimum 3 kişilik oynamak isterseniz bir pro controller satın alabilirsiniz. Nintendo Switch Joy-Con Grip sayesinde joy-conlarınızı bu grip’e takarak pro controller rahatlığı elde edebilirsiniz. Hem de joy-conlarınız şarj olurken!

Bu ürünün en büyük avantajlarından biri sadece joy-conları pro controller olarak oynamamızı sağlaması değil ayrıca onları şarj etmesi! Kutu içerisinde USB kablo sayesinde joy-conlar şarj olurken oyununuza ara vermeden devam edebilirsiniz!

Nintendo Switch Joy-Con Grip Stand; eski model olan normal Nintendo Switch Grip gibi sert plastikten oluşmuyor. Hafif bir transparanlık söz konusu. Bu da görünüm olarak önceki modelden daha çok göze hitap ediyor. Aynı zamanda normal Nintendo Switch grip joy-conları şarj etmezken bu Nintendo Switch Joy-Con Grip Stand joy-conları şarj ediyor!

Tutuş rahatlığı ve şarj özelliği ile Nintendo Switch Joy-Con Grip tam da Nintendo severlerin aradığı bir ürün diyebiliriz. Detaylı bilgi için tıklayın.