30 Mayıs 2023

gizala daily

Teknoloji • Sanat • Eğlence

Nintendo Switch OLED Satışa Sunuldu!

Nintendo bir süre önce yeni bir Nintendo Switch modelinin piyasaya sürüleceğinin müjdesini vermişti. Nintendo severlerin ise bu haberden sonra heyecanla beklediği Nintendo Switch OLED modeli 8 Ekim 2021 tarihinde satışa sunuldu. Konsolu incelemek için aşağıdaki videoyu izleyebilir, fiyat bilgisi ve satın alım işlemleri için gizala.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

8 Ekim’de piyasaya sürülen bu yeni Nintendo Switch (OLED modeli), yeni canlı 7 inç OLED ekran, geniş ayarlanabilir stand ve daha fazlasıyla Nintendo Switch deneyiminin çok yönlülüğünü size sunuyor.

Nintendo Switch (OLED modeli), daha ince bir çerçeveye sahip canlı 7 inç OLED ekrana sahiptir. Geniş ekranın canlı renkleri ve yüksek kontrastı, zengin bir el ve masa üstü oyun deneyimi sunarak, ister en yüksek hızda yarışıyor olun, ister düşmanlara karşı savaşıyor olun, oyunlara hayat verir.

 

 

Nintendo Switch (Oled Model)       –         Nintendo Switch

 

Geniş Ayarlanabilir Stand

 

Tercih ettiğiniz görüş açısında masaüstü modunun keyfini çıkarın!
Standı açın ve ekranı paylaşmak ve her zaman ve her yerde rekabetçi veya işbirlikçi çok oyunculu oyunun keyfini çıkarmak için başka bir oyuncuya bir kumanda verin.

Nintendo Switch’in (OLED modeli) geniş ayarlanabilir standı, masa üstü modunda rahat oyun için tercih ettiğiniz görüş açısına ayarlanabilir.

Kablolu LAN Bağlantı Noktasına Sahip Yeni Yuva

         

Nintendo Switch (OLED modeli) ile birlikte verilen yuvada iki USB bağlantı noktası, bir TV’ye bağlanmak için bir HDMI bağlantı noktası ve TV modunda oynarken daha kararlı çevrimiçi oyun için yeni bir kablolu LAN bağlantı noktası bulunur.

64 GB Dahili Depolama

Nintendo Switch (OLED modeli) 64 GB dahili depolama alanına sahiptir. Uyumlu bir microSD kart (ayrı satılır) kullanarak kullanılabilir alanı genişletebilirsiniz. En sevdiğiniz oyunları istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde oynamak için indirin.

 

Gelişmiş Sese Sahip Yerleşik Hoparlörler

Elde veya masaüstü modlarında oynarken net sesin keyfini çıkarın.

 

 

     

Üç Oyun Modu

Nintendo Switch durumunuza uyacak şekilde dönüşebilir, böylece hayat ne kadar yoğun olursa olsun istediğiniz oyunları oynayabilirsiniz. Her zaman, her yerde, herkesle oyunların tadını çıkarın!

  1.  TV ModuBüyük bir ekranın etrafında toplanın ve kalabalıkla oyun oynamanın keyfini çıkarın.TV’nizde HD oyunların keyfini çıkarmak için Nintendo Switch’inizi yerleştirin.
  2. Masaüstü ModuEkranı paylaşın, eğlenceyi paylaşın.Ekranı paylaşmak için standı çevirin, ardından çok oyunculu bir oyunla eğlenceyi paylaşın.
  3. Elde Oynama ModuGittiğiniz her yerde geniş, güzel bir ekranı yanınızda taşıyın.Onu alın ve takılı Joy-Con kontrolörleri ile oynayın. Yalnız oynamanın keyfini çıkarın veya yerel/çevrimiçi arkadaşlarınızla birlikte oynayın.

Joy-Con ile eğlenceyi paylaşın

Nintendo Switch, konsolun her iki tarafında birlikte çalışan bir denetleyiciye sahiptir: Joy-Con. Her zaman, her yerde rekabetçi veya işbirlikçi oyunun keyfini çıkarmak için onları dikey, yatay olarak tutun veya bir arkadaşınızla paylaşın.

   

 

Teknik Özellikler