30 Mayıs 2023

gizala daily

Teknoloji • Sanat • Eğlence

Nintendo Switch Online + Genişletme Paketi – 23.09.2021

En son Nintendo Direct’te duyurulduğu gibi, yeni bir Nintendo Switch Online üyeliği olan Nintendo Switch Online + Genişletme Paketi, Ekim ayı sonunda satışa sunulacak.

Bu yeni üyelikle, çeşitli Nintendo Switch oyunlarında çevrimiçi oynama ve büyüyen klasik NES ve Super NES oyunları kitaplığına erişim ve bazı yeni avantajlar gibi Nintendo Switch Online üyeliğinin sunduğu tüm mevcut avantajlardan yararlanmaya devam edebileceksiniz.

Nintendo Switch Online + Expansion Pack’e dahil edilecek bazı yeni avantajlara bir göz atalım!

Nintendo Switch’inizde klasik Nintendo 64 oyunlarından oluşan bir koleksiyonu oynayın!

Nintendo Switch Online + Genişletme Paketi üyeliğiyle, Nintendo Switch’inizde Super Mario 64 ve The Legend of Zelda: Ocarina of Time gibi klasik Nintendo 64 oyunlarını oynayabileceksiniz. Mario Kart 64 gibi belirli oyunlar, dört oyuncuya kadar yerel ve çevrimiçi çok oyunculu oyunları da destekleyecek.

Aşağıda gösterilen dokuz Nintendo 64 oyunu, yeni üyelik Ekim ayı sonlarında başladığında mevcut olacak.

The Legend of Zelda: Majora’s Mask, F-Zero X, Banjo-Kazooie, Mario Golf, Kirby 64: The Crystal Shards, Paper Mario ve Pokémon Snap dahil olmak üzere ileride daha fazla Nintendo 64 oyunu eklenecek.

Nintendo Switch’inizde klasik SEGA Mega Drive oyunlarından oluşan bir koleksiyonu oynayın!

Üyeler, Nintendo 64 oyunlarına ek olarak, büyüyen SEGA Mega Drive oyunları kitaplığının da keyfini çıkarabilecekler! Aşağıda gösterilen 14 oyun, yeni üyelik başladığında sunulacak ve daha sonra daha fazla başlık gelecek.

Çok yakında: Nintendo 64 Kablosuz Controller ve SEGA Mega Drive Control Pads

Bu klasik oyunların keyfini rahatça yaşayabilmeniz için tüm Nintendo Switch Online üyeleri bu Nintendo 64 ve SEGA Mega Drive kontrol cihazlarını çok yakında satın alabilecekler. Her ikisi de Nintendo Switch konsolunuzla kablosuz olarak kullanılabilir.

Nintendo Switch Online + Genişletme Paketi Ekim ayı sonlarında satışa sunulacak. Fiyatlandırma ve kesin çıkış tarihi de dahil olmak üzere bu yeni üyelik hakkında daha fazla ayrıntı yakında açıklanacak.

Yeni üyelik başladıktan sonra bile mevcut Nintendo Switch Online üyeliğinizi kullanmaya devam edebileceksiniz. Buna ek olarak mevcut üyeliğinizi Nintendo Switch Online + Expansion Pack üyeliğine de değiştirebilirsiniz.