30 Mayıs 2023

gizala daily

Teknoloji • Sanat • Eğlence

Nintendo Switch Online + Genişletme Paketi | İnceleme

Yeni bir Nintendo Switch Online üyeliği olan Nintendo Switch Online + Genişletme Paketi, 26 Ekim’de satışa sunulacak.

Bu yeni üyelikle, Nintendo Switch Online üyeliğinin sunduğu çeşitli Nintendo Switch oyunlarında çevrimiçi oynama ve büyüyen klasik NES ve Super NES oyunları kitaplığına erişim gibi mevcut tüm avantajlardan yararlanmaya devam edebileceksiniz, elbette bununla beraber bazı yenilikler de olacak.

Nintendo Switch Online + Expansion Pack’e dahil edilecek bazı yeni avantajlara bir göz atalım!

Nintendo Switch’inizde Klasik Nintendo 64 Oyunlarından Bir Seçki Oynayın!

Nintendo Switch Online + Genişletme Paketi üyeliğiyle, Nintendo Switch’inizde Super Mario 64 ve The Legend of Zelda: Ocarina of Time gibi klasik Nintendo 64 oyunlarını oynayabileceksiniz. Mario Kart 64 gibi belirli oyunlar, dört oyuncuya kadar yerel ve çevrimiçi çok oyunculu oyunları da destekleyecek.

Aşağıda gösterilen dokuz Nintendo 64 oyunu, 26 Ekim’de yeni üyelik başladığında mevcut olacak.

The Legend of Zelda: Majora’s Mask, F-Zero X, Banjo-Kazooie, Mario Golf, Kirby 64: The Crystal Shards, Paper Mario ve Pokémon Snap dahil olmak üzere ileride daha fazla Nintendo 64 oyunu eklenecek.

Animal Crossing: New Horizons – Happy Home Paradise! (5 Kasım’da Satışta!)

Paradise Planning’in size ihtiyacı var! Lottie ve ekibine uzak bir tatil beldesinde katılın ve en sevdiğiniz Animal Crossing karakterlerinin hayallerindeki tatil evlerini gerçeğe dönüştürmeye yardımcı olun. Yeni mobilya ve tasarım seçenekleriyle yaratıcı olun, ardından fikirlerinizi dünyanın her yerinden oyuncularla paylaşın!

Animal Crossing: New Horizons – Happy Home Paradise’ı Nintendo Switch Online + Genişletme Paketi üyeliğiyle veya bu indirilebilir içeriği ayrıca satın alarak oynayabilirsiniz*.

* Animal Crossing: New Horizons – Happy Home Paradise oynamak için Nintendo Switch için Animal Crossing: New Horizons (Avrupa Sürümü) gereklidir.

Nintendo Switch’inizde Klasik SEGA Mega Drive Oyunlarından Bir Seçki Oynayın!

Üyeler, Nintendo 64 oyunlarına ek olarak, büyüyen SEGA Mega Drive oyunları kitaplığının da keyfini çıkarabilecekler! Aşağıda gösterilen 14 oyun, yeni üyelik başladığında sunulacak ve daha sonra daha fazla başlık gelecek.

Nintendo 64 Kablosuz Gamepad ve SEGA Mega Drive Gamepad

Bu klasik oyunların keyfini şık bir şekilde çıkarmak için tüm Nintendo Switch Online üyeleri bu Nintendo 64 ve SEGA Mega Drive oyun kollarını satın alabilecekler. Her ikisi de Nintendo Switch konsolunuzla kablosuz olarak kullanılabilir.