27 Eylül 2022

gizala daily

Teknoloji • Sanat • Eğlence

Nintendo Switch’te Halloween Rüzgarı!

Bu yıl da önceki yıllarda olduğu gibi Halloween rüzgarı tüm Nintendo oyunlarında esip geçecek! En sevilen Nintendo Switch oyunlarındaki Halloween güncellemelerini sizler için derledik. İyi okumalar!

Animal Crossing: New Horizons’da Korkutan Şenlikler

Cadılar Bayramı çarı Jack, 31 Ekim’de adanıza geliyor! Neden ürkütücü bir dekorla ziyaretine hazırlanmıyorsun? Leif’ten balkabağı satın alın, balkabağı yetiştirin ve onları Kendin Yap Tarifleri ile ürkütücü öğeler yapmak için kullanın. O zaman korkutucu derecede modaya uygun bir kıyafet için Able Sisters’a uğrayın. Ve elbette Nook’s Cranny’den şeker aldığınızdan emin olun, böylece büyük gecede paylaşacak birşeyiniz olur.

Cadılar Bayramı gecesinin kendisinde, Jack adanızda 19:00’dan gece yarısına kadar (yerel saat) bir yerde saklanıyor olacak. Onunla konuştuğunuzdan ve bazı ikramlar aldığınızdan emin olun, ardından birkaç arkadaş edinin ve Animal Crossing: New Horizons’da birlikte ürkütücü eğlencenin tadını çıkarın!

Perili Bir Horror Land Yolculuğuna Çıkın

Tüm süperstarlara çağrı! Korku Diyarı’nı ziyaret ederek Cadılar Bayramı’nı kutlamanın daha iyi bir yolu var mı? Klasik N64 tahtası 29 Ekim’de Mario Party Superstars’da geri dönüyor ve üstelik perili! Bu ürkütücü yer Boos tarafından korunuyor ve geceleri Kral Boo’nun kendisi korkunç bir görünüm kazanıyor. Umarım rakiplerinizin yıldızlarını çalar, sizin değil…

Avcı Av Oluyor

Yorulmaz, amansız, acımasız. E.M.M.I. Metroid Dread’de ZDR gezegeninin derinliklerini takip edin. Bilinmeyen güçler tarafından yozlaştırılan tek amaçları var: Samus Aran’ı ortadan kaldırmak. Bu Cadılar Bayramı’nda galaksinin en büyük ödül avcısı rolünü üstlenin, mekanik tehditle yüzleşin ve 2D Metroid hikaye yayının sonunda X paraziti hakkındaki gerçeği ortaya çıkarın.

New Pokémon Snap’te Ürkütücü Karşılaşmalar

Çok az yer karanlık, nemli bir mağaradan daha ürkütücüdür. Bu Cadılar Bayramı, cesur olun ve New Pokémon Snap’ta Outaway Cave’in mağara derinliklerini keşfedin. Bu gölgeli alanda ne bulacaksınız? Dikitler ve sarkıtlar arasında biraz ürkütücü görünümler sizi bekliyor!

Korkunç İyi Bir Zaman

Pokémon UNITE’de balkabağı Aeos arenasını işgal etti! Cadılar Bayramı Festivali ile 20 Ekim’den 10 Kasım’a kadar iyi vakit geçirin ve siz ve Pokémon’unuz için yeni ürkütücü ikramlar keşfedin. Ayrıca savaş alanında zorlu yeni bir Pokémon ile tanışmaya hazırlanın!

Korkunç Fortnitemares Bekliyor

Falınız, Ekim ayı boyunca heyecan verici bir Fortnitemares öngörüyor! Cadılar Bayramı temalı haritalara, oyunlara ve deneyimlere dalın ve tatilin ruhuna uygun giyinmeyi unutmayın! Universal Pictures’dan ilham alan Frankenstein’s Monster ve The Mummy dahil olmak üzere Fortnite’da ikonik yaratıklar, şeytanlar ve kostümler sizi bekliyor.

Canavarlar İçeride

Bu Cadılar Bayramı sezonunda, Apex Legends Monsters Within Event’e dahil olun. Oyuncuların Seer’in Efsane olarak adını duyurduğu yer olarak tanıyabilecekleri Encore Arenas haritasında oynayın. Revenant, Bloodhound, Caustic ve Seer gibi Efsaneler için özel, korkutucu, etkinlikle sınırlı kozmetik setlerin kilidini açın.

MONSTER HUNTER RISE’da Hayaletimsi Bir Görünüm

MONSTER HUNTER RISE x Ghost ‘n Goblins Resurrection işbirliğiyle şövalye zırhını kuşan ve efsanenin goblinleri öldüren kahramanı Arthur olmak için fırlatma mızraklarını hazırla! 29 Ekim’den itibaren, avcınızı efsanevi şövalyeye dönüştürecek katmanlı zırhın kilidini açmak için yeni bir etkinlik görevine katılın.

Perili Otel Eğlenceleri

Dinlendirici bir otel kaçamağında ne ters gidebilir ki? Otel perili olduğunda – her şey! Bu Cadılar Bayramı’nda Luigi’s Mansion 3’te Mario ve arkadaşlarını kurtarmak için hayalet gibi, zorlayıcı bir görevde korkak kahraman Luigi’ye katılın. Paranormal bulmacaları çözün, gadget’larla hayaletleri avlayın ve korkuyu bazı yerel* veya çevrimiçi** çok oyunculu oyunlarla paylaşın!

 

 

* Çok oyunculu, oyuncu başına bir uyumlu denetleyici gerektirir. Ek oyun kolları (ayrı satılır) gerekebilir.

** Çevrimiçi oyun sırasında internet bağlantısı gereklidir. Çevrimiçi hizmetleri kullanmak için bir Nintendo Hesabı oluşturmanız ve ilgili sözleşmeyi kabul etmeniz gerekir. Nintendo Hesabı Gizlilik Politikası geçerlidir. Bazı çevrimiçi hizmetler tüm ülkelerde kullanılamayabilir. Çevrimiçi oyun, ücretli çevrimiçi üyelik gerektirir.