27 Eylül 2022

gizala daily

Teknoloji • Sanat • Eğlence

No More Heroes III Nintendo Switch için Satışa Sunuldu!

No More Heroes serisinin son oyunu olan No More Heroes III 27 Ağustos 2021 tarihi itibariyle Nintendo Switch’te yayımlandı. No More Heroes III oyununu şimdi e-shop üzerinden indirebilirsiniz.

Galaktik Süper Kahraman Sıralamasının zirvesine çıkmak için savaşın!

Beam Katana’nızı çırpın ve Nintendo Switch için No More Heroes 3’te galaksinin en kötü süper kahramanlarıyla yüzleşmeye hazır olun! Dünyayı uzaylı istilacılardan kurtarmak için abartılı, aksiyon dolu bir görevde zafere giden yolu keserken efsanevi otaku suikastçısı Travis Touchdown olun.

“İmparatorluk karşılık mı veriyor yoksa ne?”

Uzun, ruh arayışı içinde olan bir yolculuğun ardından, en üst sıradaki suikastçı Travis Touchdown memleketi Santa Destroy’a geri dönüyor… tam da uzaylıların istila edeceği anda!

Bu galaksiler arası dayatmanın arkasındaki beyin, arkadaşları tarafından Prens FU olarak bilinen, suçlu derebeyi Jess-Baptiste VI’dan başkası değildir.

FU, Dünya’nın kaderini belirlemek için galaksinin en ölümcül uzaylı suikastçılarından oluşan Galaktik Süper Kahraman Sıralamalarını kurar. Bunlar Karadelik Hapishanesinde hapsedilirken edindiği arkadaşlardır.

Asla bir dövüşten geri adım atmayacak olan Travis, sıralamaları geri kazanmalı ve unvanını geri almalı….oh, ve elbette gezegeni kurtarmalı!

Rütbelerde yükselmek için Galaksinin en ölümcül suikastçılarını Sıralamalı Maçlarda tek tek alt etmeniz gerekecek. Sizinle hedefiniz arasında duran haydutlar ve kargaşa arasında kendinize yol açmak için  güvenilir Işın Katana’nızı kullanın.

Düğme kontrolcülerini ve Işın Katana vuruşlarını serbest bırakın ve düşmanları öldürücü güreş teknikleriyle boğun ya da tatmin edici hareket kontrolleriyle kendinizi aksiyona kaptırmak için Joy-Con’larınızı kullanın.

Gönderilecek yardımcı sıkıntısı yok, bu yüzden Ölüm Eldiveni ile çeşitli stratejik becerileri etkinleştirebilirsiniz. Onları bir patlayıcı mermi seline boğun, saldırılarını yavaşlatın ya da havaya uçurun! Size en uygun olan yöntemi bulmak için farklı çip kombinasyonlarını deneyerek Ölüm Eldiveni’ni özelleştirin.