30 Mayıs 2023

gizala daily

Teknoloji • Sanat • Eğlence

Pokémon Brilliant Diamond Çıkış Tarihi ve Detaylar

Pokémon Brilliant Diamond ve Shining Pearl’ün Nintendo Switch tekrar için çıkacağı, yakın zaman önce duyurulmuştu. Pokémon Brilliant Diamond 19 Kasım 2021 tarihinde Nintendo Switch için yayınlanacak.

Pokémon Brilliant Diamond ve Pokémon Shining Pearl’de Sinnoh bölgesine yolculuk!
Nintendo Switch’te Pokémon Brilliant Diamond ve Pokémon Shining Pearl ile Sinnoh bölgesinde bir maceraya atılın!

Pokémon Brilliant Diamond ve Pokémon Shining Pearl’deki maceralar Sinnoh bölgesinde gerçekleşecek. Zengin doğası ve kalbinde yükselen Coronet Dağı ile Sinnoh, çağlar boyunca aktarılan birçok efsanenin ülkesidir. Pokémon Ligi Şampiyonu olmaya çalışırken Sinnoh bölgesindeki birçok farklı yeri ziyaret edeceksiniz.

Orijinal hikaye aslına sadık kalınarak yeniden üretildi ve orijinallerin kasaba ve rotalarındaki ölçek duygusu özenle korundu. Pokémon Diamond ve Pokémon Pearl oynayanlar, tanıdık yerleri tekrar ziyaret edebilir ve tanıdık sahneleri bir kez daha yaşayabilir. Sinnoh’a ilk kez gidenleri pek çok yeni karşılaşma ve sürpriz bekliyor.

Bu yeniden yapımlar, modern Pokémon serisinin anlaşılması kolay, oyuncu dostu kolaylıklarının yanı sıra yakın ve kişisel Pokémon savaş sahnelerini içerir.

Bazı modlar veya özellikler, yazılımın yayınlanma tarihinde veya sonrasında kullanıma sunulacak ek bir güncellemenin yüklenmesini gerektirir.