30 Mayıs 2023

gizala daily

Teknoloji • Sanat • Eğlence

Shapeshifter Among Us’a Geliyor!

Bir dönemin en çok konuşulan oyunlarından olan Among Us severek oynanmaya devam ediyor. Oyuna gelen bir güncellemeyle sevenleriniyse yeni bir sürpriz bekliyor. Artık Among Us’ta yeni bir karakter olan Shapeshifter’ı göreceğiz.

Innersloth, bir sonraki Among Us güncellemesinde Imposter’ların heyecanla hazırlandığı korkunç yeni bir numarayı ortaya çıkardı. Shapeshifter, Imposter’ların sahip olabileceği yeni bir rol. Yeni Among Us rollerinin geri kalanı, Ekip arkadaşları tarafı için olacak. Ve bir Shapeshifter(Şekil Değiştiren)’in saflara katılmasıyla, Takım arkadaşları daha da güçlenecek.

Shapeshifter, oyundaki tüm yaşayan Takım Arkadaşlarının bir menüsünü açarak şekil değiştirebilir. Shape Shifter, renk, kozmetik ve isim dahil olmak üzere arkadaşlarının tüm görünüşlerini kopyalayabilirler. Bu sadece kısa bir süre için geçerlidir ve şekil değiştirmesi biraz zaman alır, bu yüzden her şeyi dikkatli oynamanız gerekir. Yoksa herkes bir arkadaşınızın yüzünü giymeye çalıştığınızı görecektir. Şekil değiştirme ayrıca arkasında kanıt bırakır, böylece keskin gözlü dedektifler gerçekleşen aldatmacayı fark edebilir.

Bu, elbette, arkadaşlarınızı tetiklemenin ve lobide bir kaos yaratmanın muhteşem bir yolu. Takım Arkadaşlarını tuzağa düşürebilir, korkunç bir suç işledikten sonra kılık değiştirebilirsiniz ve Imposterları ortadan kaldırmadan önce iyi adamları şaşırtabilirsiniz. Takım arkadaşları, arkadaşlarına göz kulak olmak ve yaklaştıkları dostun güvenilir bir müttefik mi yoksa ölümcül bir bukalemun mu olduğu konusunda çok dikkatli düşünmek isteyeceklerdir.