30 Mayıs 2023

gizala daily

Teknoloji • Sanat • Eğlence

Smash Bros. Ultimate Son Güncellemeyle Isabelle ve Doomguy’ı Getirdi!

Super Smash Bros.’un yaptığı son güncelleme, hayranların yaptığı illüstratörleri gerçeğe dönüştürdü. Artık Isabelle ve Doomguy aynı safta yer alıyor!

Super Smash Bros. Ultimate’in son büyük güncellemesi geldi ve Kingdom Hearts’tan Sora’nın eklenmesiyle oynanabilir dövüşçüler listesini 82’ye çıkardı. Ultimate’in yeni güncellemesi aynı zamanda bir hayali gerçeğe dönüştürüyor: Animal Crossing’den Isabelle artık Doom’dan Doom Slayer’la birlikte zaman geçirecek. (belki birlikte savaşabilirler bile.)

Isabelle ve Doomguy’un oyun içi buluşması, Animal Crossing ve Doom hayranlarının yaklaşık 20 aydır hayalini kurdukları olayı gerçeğe dönüştürdü. Her şey, iki oyunun hayranlarının hem Animal Crossing: New Horizons hem de Doom Eternal’ın aynı gün piyasaya sürülmesinin planlandığını fark etmesiyle başladı: 20 Mart 2020. O zamandan beri hayranlar, dostluk ilişkilerine dair ‘fan art’lar yapıyorladı. Sonunda bu istekleri gerçekleşti.

Elbette, Super Smash Bros. Ultimate’daki Doom Slayer, bir Mii Fighter (Gunner) kostümü ile sınırlı, ancak bu, son ödülü kutlayan hayranları hiçbir şekilde etkilemeyecektir.