30 Mayıs 2023

gizala daily

Teknoloji • Sanat • Eğlence

Ücretsiz PlayStation Plus Oyunları Duyuruldu!

Ücretsiz PlayStation Plus oyunlarının Mayıs 2022’de geleceği resmi olarak duyuruldu. Böylece birkaç gün önce yapılan sızma haberlerinin doğruluğu da kanıtlanmış oldu.

PlayStation Plus Free Games For May 2022 Officially Announced

Sony, PlayStation Blog’da (her yere sızdırıldıktan tam 24 saat sonra) PS Plus abonelerinin FIFA 22, Tribes Of Midgard ve Curse Of The Dead Gods’ı alabileceğini doğruladı.

Ücretsiz oyunların üçü de 3 Mayıs’tan itibaren PS Plus kullanıcılarının kitaplıklarına eklemeleri için mevcut olacak ve bu noktada, ücretli bir PS Plus üyesi olarak kalmanız koşuluyla, istedikleri zaman indirilebilecekler.

Haziran, PlayStation Plus için yepyeni bir dönemin başlangıcını görecek. Daha fazla seçenek, daha fazla oyun ve (umarız) daha az şikayetle…

Bu elden geçirilmiş hizmet, her biri kendine özgü avantajlara ve ücretsiz oyunlara sahip üç aşamadan oluşuyor. Essential (£ 7); bildiğimiz şekliyle PlayStation Plus. Ekstra (11 £); PlayStation Now’ın yerleşik oyun kitaplığı ile klasik bir hizmet. Premium (13,49 £); size tüm bunların yanı sıra orijinal PlayStation ve PlayStation 2 döneminden şu anda açıklanmayan bir dizi oyuna kadar erişim sağlıyor.

Esasen bu, Mayıs 2022’nin şu anda bildiğimiz şekliyle PlayStation Plus’ın son ayı olduğu anlamına geliyor. Ancak Essential aşaması aynısından daha fazlasını sunmayı vaat ettiğinden, kullanıcıların aylık bedavalar hakkında tartışmalarının uzun sürmeyeceği düşünülüyor.