30 Mayıs 2023

gizala daily

Teknoloji • Sanat • Eğlence

Yeni Dijital Etkinlik Planlayıcınız ‘bolomio’ ile Tanışın!

bolomio ile etkinlikler dilediğin gibi…

Son dönemlerde yaşadığımız zorlu pandemi süreci hayatımızın birçok alanını etkilediği gibi bazı alışkanlıklarımızın da değişmesine yol açtı. Bunlardan biri de en mutlu gününüz olan düğün günleri!

Artık etkinlik ve davetinizi kolaylıkla yönetebileceğiniz ve tüm aşamaları rahatlıkla takip edebileceğiniz bir yardımcınız var! bolomio bu bağlamda sizin en yakın dostunuz olacak!

Muhteşem ve kusursuz bir düğün hayal ederken aynı zamanda da işlerin tam da tıkırında gitmesini istemeniz en doğal hakkınız. “Düğün hazırlığı” cümlesinin bile sizi strese soktuğu bu dönemde en büyük yardımcılarınızdan biri de bolomio olacak. Çünkü “bolomio ile etkinlikler dilediğin gibi…”

Hem modern hem de geleneksel dijital etkinlik planlayıcısı: bolomio

bolomio, düğünlerde yaşanan olumsuz ve zorlu deneyimleri dijitalleştirerek kolaylaştırıyor ve en yakın arkadaş kıvamında düğününüzü planlamanızda size yardımcı oluyor. Hem kurumsal hayata devam eden hem de girişimci bir anne olan Nesrin Karaoğlu Otuzoğlu, bolomio’yu çevresinde yaşanılan sıkıntılar üzerine 2021’in başında hayata geçirdi.

Karaoğlu, “2017 yılından beri üzerinde çalıştığımız bu uygulama ile hem düğün sahiplerinin hem de davetlilerin daha konforlu bir hazırlık süreci geçirmeleri önceliğimiz.”  diyor.

Etkinlik planlanlayıcısı olan bolomio’ya web sayfası üzerinden kayıt olduktan sonra, davetiyenizi oluşturarak düğününüze kimlerin katılıp katılamayacağını kolayca görebilirsiniz. Böylece katılımcı durumuna göre de masa düzeni oluşturarak davetlilerinizin direkt masalarına oturmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda bir ihtiyaç listesi oluşturarak sevdiklerinizin size daha kolay destek olmasını da sağlayabilirsiniz. Takı sayma, saklama ve kim ne takmış sorununu ortadan kaldıran bolomio ile düğünde çekilen fotoğraflarınızı da etkinlik sayfasında görebilirsiniz. Hem gelin ve damadın düğün sürecini kolaylaştırmayı hedefleyen hem de sevdiklerinin yanında olamayan ama onlara iyi dileklerini ve hediyelerini iletmek isteyen davetliler için takılarını kolayca gönderme imkanı sağlayan bolomio, dijital dünyanın en favori düğün planlayıcısı. Özetle “bolomio ile etkinlikler dilediğin gibi…”

Hemen bolomio’ya ücretsiz kaydolun

“bolomio ile etkinlikler dilediğin gibi…” mottosuyla yola çıkan bolomio’ya web sayfası üzerinden, ücretsiz bir şekilde kayıt oluyorsunuz. Kayıt sonrası, “Etkinlik Oluştur” butonuna tıklayarak düğününüzün; mekanı, saati, davetiye mesajları gibi detaylarını giriyorsunuz. Detayların ardından ister web sayfası üzerinden ister mobil uygulama üzerinden rehberinizdeki davetlileri sisteme ekleyip paylaşabilir ya da davetiye adresinizi Whatsapp, SMS, Facebook gibi tüm kanallarda paylaşabilirsiniz.

Davetlilerinizin ise yapması gereken tek şey linke tıklayarak katılım durumunu belirtmeleri. Böylelikle siz de kimlerin katılıp katılamayacağını davetli listesinde görerek ekstra bir telefon trafiği yaşamaktan da kaçınmış oluyorsunuz.

Hediyeler ihtiyaca uygun ve dijital

Uygulamanın en güzel amaçlarından biri de karşı tarafın gönlen düğününüze gelmeyi çok istese de katılamayacağı durumlarda “ıban” numarasının istenmesi sıkıntısını da ortadan kaldırıyor olması. Çünkü sevdikleriniz, kredi kartı ile Dilek Listesinde bulunan kategorilere bolomio üzerinden hediye gönderimi yapabilir. İsterseniz Etkinlik Duvarınızda hediyelerinizin paylaşımını da gösterebilirsiniz.

Tüm fotoğraflar albümde

Düğün sırasında ya da hazırlık sürecindeki tüm fotoğraflara da yine etkinlik sayfasından ulaşabilir, dilediğinizi indirip saklayabilirsiniz. Her davetli de çektiği fotoğrafları etkinlik sayfası üzerinden paylaşabilir. Üstelik hiçbir zaman silinmediği için de dijital albümünüzdeki fotoğraflara istediğiniz zaman erişebilirsiniz.

Haydi sen de şimdi gönlündeki gibi bir düğün için uygulamayı indir ve hazırlıklarına son hızla devam et, çünkü “bolomio ile etkinlikler dilediğin gibi…” olacak.