30 Mayıs 2023

gizala daily

Teknoloji • Sanat • Eğlence

Yeni Nesil Pro Controller 8BitDo Pro 2 Gamepad Şimdi Türkiyede!

Nintendo aksesuarlarının sevilen markası 8BitDo, zengin ürün kataloğuna birçok kullanışlı ürün eklemeye devam ediyor. Ülkemizde gün geçtikçe yaygınlaşan ve Zero 2 gibi farklı tasarımda olan ürünlerin bir hayli sevilmesiyle beraber şimdi yeni bir modeli Türkiyede satışa sunuldu. 8BitDo Pro 2 Pro Controller ürün incelemesi için yazımızı okumaya devam edin.

8BitDo Pro 2 controller’ı diğerlerinden ayıran en önemli özelliği ise şüphesiz tüm tuşları telefonunuzdan kontrol edebiliyor olmanız. Telefonunuza indireceğiniz uygulama ile kolu telefonunuzla eşleştirebilir ve her tuşun özelliklerini ayrı ayrı değiştirebilirsiniz. Titreşim hızını, hassasiyeti arttırabilir/azaltabilir, X, Y, A, B tuşlarına istediğiniz özellikleri atayabilir ve istediğiniz tuşlara farklı eylemler atayabilirsiniz.

 

Zero2

8BitDo Zero 2 Mini Pro Controller

8BitDo ürünlerinin bir diğer iyi yanı ise birden fazla cihazda kullanabiliyor oluşunuz. 8BitDo Pro 2 controller’ınızı sadece Nintendo Switch’te değil, aynı zamanda Nintendo Switch Lite, Windows, macOS, Android, Steam ve Raspberry Pi’de de kullanabilirsiniz.

Pro 2 oyun kumandası eski bir Bluetooth® oyun kumandası değildir ancak klasiklere sadık kalınarak tasarlanmıştır. Tam olarak hatırladığınız gibi hissetmesini sağlamak için D-PAD gibi en kritik özelliklere daha fazla dikkat edilerek üretildi.

8BitDo Pro2

8BitDo Pro 2 ergonomik ve modern tasarımının yanı sıra arka tarafında bulunan ”back button” ile oyununuzu oynarken baş parmağınızı kaldırmanıza gerek kalmadan fonksiyon değiştirmenize olanak sağlıyor. Böylece kesintisiz bir oyun keyfi yaşayabileceksiniz.

8BitDo Pro2

Detaylı ve açıklayıcı anlatım için videoyu izleyebilirsiniz.